"БЛЕК БАК" BB34
Мисливські картечні набої
для успішного полювання
BB34
"БЛЕК БАК" BB34
Мисливські картечні набої
для успішного полювання
BB34
"БЛЕК БАК" BB34
 • BB34 Logo

  Картечний набій "БЛЕК БАК" BB34 лінійки Black Mark «Traditional» - це універсальний картечний набій для полювання і тактичної стрільби.

  Картечний набій Блек Бак (Black Buck - назва англійською "антилопи Гарна", однієї із найбільш швидких мешканців суші) - призначений для роботи на стандартних мисливських або тактичних дистанціях, а також для рушниць з незмінними дульними звуженнями.

  Снаряд 34 г з 9 картечин підвищеної твердості діаметром 8,6 мм розміщується на пластмасовому пижі Bior Gualandi. Набій характеризується ефективними показниками по різкості бою і щільним, як для картечі, малюнком (патерном) попадань на стандартних дистанціях стрільби і особливо підходить для ураження рухомих цілей.

  Використання відповідних дульних звужень Вашої рушниці допомагає регулювати необхідні параметри осипу дробу. Набої "Блек Бак" краще використовувати з дульним звуженням "напівчок".

  На всіх набоях виконано конусоподібне завальцовування для легкої подачі патрона в патронник, що особливо важливо для напівавтоматичних рушниць.

  Будь ласка дотримуйтесь техніки безпеки і правил безпечного поводження зі зброєю.

  Картечні набої "БЛЕК БАК" повністю відповідають Держстандарту України і міжнародним вимогам (C.I.P.).

 • BB34 Shell
  Універсальні картечні набої для полювання і прикладної стрільби
  Калібр: 12/70
  Висота: Н = 64 мм
  Сер. тиск = 65 MPa
  Середня швидкість: V = 400 м/с
  Картеч 34 г 9х8,6 мм
  Кількість в пачці: 10 штук
  Кількість в ящику: 210 штук