"БЛЕК БАК ІКС-РЕЙНЖ" XR36
Мисливські картечні набої
для успішного полювання
XR36
"БЛЕК БАК ІКС-РЕЙНЖ" XR36
Мисливські картечні набої
для успішного полювання
XR36
"БЛЕК БАК ІКС-РЕЙНЖ" XR36
 • XR36 Logo

  Картечний набій "БЛЕК БАК ІКС-РЕЙНЖ" XR36 лінійки «Traditional» - це мисливський картечний набій для стрільби на середні і дальні дистанції (до 65 м).

  Картечний набій "Блек Бак Ікс-Рейнж", як походить з самої його назви (X-Range - скорочення від анг. Extended range, що означає "подовжена дальність") - призначений для впевненого ураження цілей на відстанях, що перевищують стандартні мисливські або тактичні дистанції.

  Снаряд 35,8 г в 10 картечин підвищеної твердості діаметром 8,38 мм (амер.- картеч "00") розміщується в пластмасовому пижі-контейнері Gualandi, який характеризується стабільним розкриттям пелюстків при пострілі. Набій характеризується ефективними показниками по різкості бою і щільним, як для картечі, малюнком (патерном) попадань на значних дистанціях стрільби.
  Додатковим плюсом набоїв з пластмасовими пижами-контейнерами є значно менший час, що приділяється на чистку зброї після стрільби.

  Використання відповідних дульних звужень Вашої рушниці допомагає регулювати необхідні параметри осипу дробу. Набої Ікс-Рейнж краще використовувати з дульним звуженням "циліндр" або "напівчок".

  На всіх набоях виконано конусоподібне завальцовування для легкої подачі патрона в патронник, що особливо важливо для напівавтоматичних рушниць.

  Будь ласка дотримуйтесь техніки безпеки і правил безпечного поводження зі зброєю.

  Картечні набої "БЛЕК БАК ІКС-РЕЙНЖ" повністю відповідають Держстандарту України і міжнародним вимогам (C.I.P.).

 • XR36 Shell
  Дальнобійні картечні набої для полювання і прикладної стрільби
  Калібр: 12/70
  Висота: Н = 64 мм
  Сер. тиск = 65 MPa
  Середня швидкість: V = 390 м/с
  Картеч 36 г 10х8,38 мм в контейнері
  Кількість в пачці: 10 штук
  Кількість в ящику: 210 штук