"ШУТЕРС КЛАБ" SC28
Малоімпульсні дробові набої
для практичної стрільби (IPCS)
SC28
"ШУТЕРС КЛАБ" SC28
Малоімпульсні дробові набої
для практичної стрільби (IPCS)
SC28
"ШУТЕРС КЛАБ" SC28
 • SC28 Logo

  Малоімпульсний дробовий набій "ШУТЕРС КЛАБ" SC28 спортивної лінійки Black Mark «Competition» створено спеціально для задач практичної стрільби (IPSC).

  Набої було розроблено і доведено до високого рівня за безпосередньої участі кращих українських стрільців-спортсменів. Завдяки їх багаторічному досвіду, практичним рекомендаціям і вимогам вдалося створити відмінний набій, що було практично підтверджено чисельними перемогами на українських і міжнародних змаганнях.

  Однією з основних особливостей набою SC28 лінійки «Competition» є знижений імпульс відбою. При цьому він впевнено вражає метал на близьких і середніх відстанях. Також це дозволяє "кулеметити" з мінімальним підкиданням ствола, що зменшує час на повернення зброї на лінію прицілювання. Перемога в змаганні часто залежить саме від цих долей секунди. Дробовий "Шутерс Клаб", як і картечний "Рейнж Мастер" було створено саме для задач практичної стрільби.

  Фактор потужності набоя більше ніж 500 навіть за використання в умовах знижених температур. "Шутерс" працює на всіх типах зброї – помпах, газовідводах, інерціонках тощо. Підходить для будь-яких дульних звужень (рекомендації).

  Висота набою в 56,5 мм підібрана для зручного розміщення патронів в поясі для практичної стрільби. Також виконано конусоподібне завальцовування для легкої подачі патрона в патронник, що особливо важливо для напівавтоматичних рушниць.

  Завдяки використанню "повного" пижа-контейнера набій має відмінну купчастість, що значно знижує верогідність ураження штрафних мішеней, які розташовано близько до залікових. Використання повних пластикових пижів-контейнерів має додаткові плюси - зменшення зношення ствола і легкість його чистки після стрільби.

  Для цих набоїв використовується графітований свинцевий дріб середньої твердості для зменшення утворення рікошетів.

  Будь ласка дотримуйтесь техніки безпеки і правил безпечного поводження зі зброєю

  Дробові набої Блек Марк "ШУТЕРС КЛАБ" повністю відповідають всім вимогам правил МКПС (IPSC).

 • SC28 Shell
  Малоімпульсні дробові набої для практичної стрільби (МКПС)
  Калібр: 12/70
  Висота: Н = 56,5 мм
  Сер. тиск = 60 MPa
  Середня швидкість: V0м = 360 м/с
  Маса снаряду: 28 г
  Дріб в контейнері (№6-3)
  Фактор потужності: більше ніж 500
  Кількість в пачці: 25 або 125 штук
  Кількість в ящику: 250 штук